انواع بادکنک های تبلیغاتی

انواع بادکنک های تبلیغاتی با کیفیت و با قیمت ارزان در انصار بادکنک . در ادامه به شرح انواع بادکنک خواهید پرداخت از جمله بادکنک قلبی بادکنک گرد و … با جنس های مختلف از تایلندی گرفته تا چینی – بادکنک با گاز هلیوم و … به همراه مقایسه قیمت ها .

چینی ، مکزیکی ، تایلندی

وقتی صحبت از بادکنک های تبلیغاتی در بازار ایران میشود وجود چندید برند خودنمایی میکنند از جمله بادکنک های چینی ، بادکنک های تایلندی ، بادکنک های مکزیکی

هنگامی که مشتریان عزیز جهت سفارش به ما مراجه میکنند ، جهت مشاوره تبلیغاتی ، ما به نوع صنف ، هدف از تبلیغات و میزان بودجه ای که برای تبلیغات اختصاص داده اند توجه میکنیم و تجربیاتی که طی چندین سال کسب نموده ایم را صرفا جهت انتخاب صحیح در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم .

چرا باید از بادکنک های چینی استفاده کنیم ؟

چه کسانی از بادکنک های تبلییغاتی بیشترین استقبال رو میکنند ؟
تقریبا میتوان گفت بیش از ۹۰ درصد سفارش دهندگان با توجه به مورد استفاده و هزینه ها طالب  تبلیغات در بادکنک های نوع چینی میباشند ، دلیل این امر هم کاملا واضح است که وقتی هدف تبلیغات میباشد تاکید اصلی و هدف خودنمایی خصوصیات بادکنک ، طراحی چشم نواز برند و چاپ باکیفیت در چشم بازار هدف یعنی مردم و خانواده ها میباشد .

کمترین هزینه در قبال بیشترین بازدهی را باید به عنوان یک اصل در نظر گرفت

به عنوان مثال در نمایشگاه های مختلف که از بادکنک های تبلیغاتی مختلف به عنوان یک هدیه و وسیله برای چلب توجه بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد .
پیشنهاد ما همیشه به مشتریان خود این است که نیازی به استفاده از بادکنک های تبلیغاتی به نسبت گران قیمت نیست و میتوان با هزینه هایی کمتر از بادکنک های چینی استفاده کرد و بیشترین بازدهی را  داشت زیرا در نمایشگاه وقتی بادکنک را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به کودکان و خانواده هایشان میدهند ، این بادکنک به عنوان یک تبلیع سیار در تمامی محوطه نمایشگاه در حال گشت و گزار میباشد و هر فردی و حتی صاحبان غرفه های دیکر بصورت ناخودآگاه به مدت چند ثانیه محو تماشای بادکنک و برند شما و خواندن نوشته های چاپ شده بروی بادکنک میشوند و این یعنی دیده شدن و در ذهن ها ماندن  .

برای تاثیر جادوی دیده شدن و در ذهن ها ماندن به مثال جالب زیر توجه کنید :

وقتی ما برای خرید محصولی (به عنوان مثال نوشابه) به سوپر مارکت و یا فروشگاهی مراجعه میکنیم با چندین برند مختلف مواجه میشویم . کوکاکولا ، کولا سرد ، فانتا ، رز کولا و …

همین الان لحظه ای فکر کنید و انتخاب کنید تا خود به تاثیر تبلیغاتو ناخودآگاه ذهنی ایمان بیاورید

کدام را انتخاب میکنید ؟ مطمئنا اکثریت  مردم از بین تنوع برند های مختلف که نام بردم بیشتر متوجه ۲ برند کوکاکولا و فانتا میشوند زیرا برندهای شناخته شده و معرفی هستند در حالی که شما شاید هرگز تا بحال نام دو برند کولاسرد و رزکولا (این دو برند ساختگی و صرفا جهت مثال میباشند) را نشنیده باشید . و از بین ۲ برند کوکاکولا و فانتا بیشترین انتخاب ها بی شک برند کوکا کولا میباشد ، چرا که بیشترین میزان تبلیغات (منبع ویکی پدیا ) و شناخته شده ترین برند نوشابه در ذهن مردم میباشد .

خرید بیشتر یعنی سودی سرشار که سوی خریداران روانه شرکت کننده ، پخش کننده و … میشود

این مثال را شاید برخی  به عنوان یک رویا و مقایسه شرکت کوکاکولا را با درآمدهای نجومی میلیارد دلاری با  خود درست ندانند ولی فقط جهت اطلاع عرض کنم که نوشابه کوکاکولا در سال اول تاسیس  تنها ۳ عدد نوشابه فروخت !(ذکر منبع) و با مدیریت صحیح ، تلاش و پشتکار اینک تبدیل به غول صنعت نوشابه شده که در آمد … سالانه را کسب میکند.

استفاده از بادکنک های چینی با هزینه ای به نسبت پایین تر از بادکنک های تایلندی و مکزیکی میباشد . که از سوی دیگر میتوانید با هزینه ای تعیین شده ، بجای استفاده از تعداد کمتر از بادکنک های گران قیمت از تعداد بیشتری از بادکنک های چینی استفاده کنید و به تعداد بیشتری بادکنک های چاپی دریافت نموده و برند خود را بیشتر در چشم ها جلوه گر نمایید .

همه ماها با برند های بسیاری آشنا هستیم و ، در هر صنف و هر کالایی برند های بیشماری  در دنیا وجود دارند و فعالیت میکنند

چه کسانی از بادکنک های تایلندی و مکزیکی و … استفاده میکنند ؟

طی تجربیاتی که داشتیم استفاده از بادکنک های تایلندی و مکزیکی در اکثر موارد غیر از موارد تبلیغاتی بوده

  • برخی برای بادکنک آرایی که درخواست ماندگاری چند روزه بادکنک ها بودند
  • برخی برای مراسمات و همایشات که میزان بالای هزینه ها اهمیت چندانی برایشان ندارد
  • برخی برای جشن های خاطره انگیز مانند عروسی و تولد
  • برخی هم برای ست های هدیه
  • و …

 

تفاوت ها و تشابهات بین بادکنک های چینی ، مکزیکی و تایلندی موجود در بازار ایران

تفاوت اصلی در جنس و کیفیت تولید بادکنک های چینی ، مکزیکی  و تایلندی میباشد . بادکنک های مکزیکی و تایلندی به نسبت از کیفیت ساخت و دوام بیشتری نسبت به بادکنک های چینی برخوردار میباشد . دوام و کاربرد بادکنک های چینی  حداکثر ۴ الی ۶ ساعت میباشد که در بادکنک های تایلندی و مکزیکی به ۱۰ الی ۱۲ ساعت  میرسد .

کیفیت تولید بادکنک های تایلندی و مکزیکی به حد مطلوبی میباشد که این کیفیت باعث مقاومت بیشتر در مقابل ترکیدن میکند

گرماژ بادکنک های چینی بین ۲٫۷ گرم الی ۳ گرم میباشد این در حالی است که گرماژ بادکنک های تایلندی و مکزیکی ۳ گرم الی ۳٫۲ گرم میباشد

در هر کدام از مدل ها تنوع رنگ ها بالا میباشد ولی در بعضی رنگ ها کمی متفاوت تر از بقیه میباشد . رنگ بندی بادکنک های تولیدی نیز دارای تفاوت هایی میباشد . در بادکنک های چینی رنگ های سفید ، نارنجی ، قرمز ، بژ ، بنفش ، سفید ، مشکی ، زرد ، سبز ، سبز تیره  به تولید میرسد که این رنگ ها در بادکنک های تایلندی و مکزیکی دارای تفاوت هایی میباشد .

تمامی بادکنک های موجود در بازار ایران که بعنوان تبلیغات مورد استفاده قرار میگیرد در ۳ سایز ۱۰ / ۱۲ / ۱۴ اینچی موجود میباشد . شکل ظاهری بادکنک ها نیز بصورت متداول در ۳ مدل گرد ، گلابی و قلب به تولید میرسد .

مطالب زیر را از دست ندهید :

مراحل چاپ روی بادکنک

چاپ بادکنک هلیومی

چاپ بادکنک تبلیغاتی در تبریز

بادکنک تبلیغاتی ارزان