چاپ بادکنک تایلندی و چینی

وجود بادکنک های مختلفی از برندهای مختلف در بازار ایران گاهی باعث ایجاد شک و تردید در انتخاب بهتر بادکنک تبلیغاتی با توجه به نیاز شما میشود . در اینجا مقاله ای را برای دادن اطلاعات هرچه بیشتر در مورد بادکنک تایلندی و چینی در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم .

در بازار ایران بادکنک چینی در انواع برندها به فروش میرسد که شاید معروف ترین آنها wonderful  باشد . بادکنک های چینی همگی دارای این ویژگی یکسان میباشند که نمیتوان از روی ظاهر آنها قضاوت کرد ! بصورت مثال شاید برندی از بادکنک چینی دارای بهترین و دلنشین ترین نوع رنگ باشد و قیمتی مناسب نیز داشته باشد ولی استحکام ، ماندگاری و دوام مناسبی را که از مهمترین ویژگی های بادکنک میباشد را دارا نباشد . چینی ها در تولید بادکنک بیشتر به ظاهر آن توجه میکنند تا به دوام و ماندگاری . به همین علت است که در برخورد اولیه با این سری از محصولات زیبایی ظاهری آن توجه را به خود جلب میکند .

حالت خشکی و عدم انعطاف پذیری نیز یکی از مسایلی میباشد که در روبرو شدن با بادکنک چینی با آن مواجه میشوید . نرمی و حالت پذیری در بادکنک با درصد  و مرغوبیت لاتکس در تولید بادکنک ارتباط مستقیم دارد . زمانی که در تولید بادکنک از درصد کمتری از لاتکس استفاده میشود بادکنک حالت خشکی پیدا میکند که لاتکس نامرغوب در برابر هوای آزاد واکنش پذیری بیشتری دارد و زودتر فاسد میشود ، به همین علت است که در صورت استفاده از  درصد کم و نامرغوب بودن لاتکس در تولید بادکنک ، دوام و ماندگاری کمتری پیدا میکند .

چاپ بادکنک

چاپ بادکنک تایلندی

در مورد بادکنک تایلندی قضیه تا حدودی متفاوت تر است . استفاده از برند های مختلفی از باکنک های تایلندی در بازار ایران نیز وجود دارد که  نسبت به انواع مختلف بادکنک چینی در درجه بهتری قرار میگیرند .

در تولید سری های مختلفی از بادکنک تایلندی ازلاتکس مرغوب تر و با درصد بهتری استفاده میشود که از سویی باعث دودام و ماندگاری بالا و از سوی دیگر باعث حالت نرم بودن و انعطاف پذیری قوبل ملاحظه آن میشود .

یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از بادکنک ، در تبلیغات میباشد که در تیراژ های بالا و از سوی اصناف مختلفی  مورد استفاده قرار میگیرد . برتری بادکنک تبلیغاتی ، نسبت به سایر تبلیغات را میتوانید  به عینه احساس کنید . بسته به نوع تبلیغات و مدت زمانی که نیاز به آن دارید میتوانید از انواع مختلفی بادکنک چینی و تایلندی استفاده نمایید . اگر روی کیفیت ، دوام و ماندگاری بالای بادکنک ها حساسیت به خرج می دهید میتوانید از بادکنک تایلندی استفاده کنید و اگر بیشتر از کیفیت ، میزان هزینه تبلیغاتی مورد توجه شماست و میخواهدی هزینه کمتری در تبلیغات سرمایه گزاری نمایید ، استفاده از بادکنک چینی میتواند مقرون به صرفه تر باشد .

در استفاده از بادکنک برای تبلیغات هیچ شکی به خود راه ندهید ، با یک بار استفاده از بادکنک تبلیغاتی ، شاهد نتیجه شگفت انگیز آن خواهید بود . چاپ بادکنک  تخصص ماست ، برندت  رو به پرواز دربیار

مطالب زیر را از دست ندهید :

چاپ بادکنک تبلیغاتی در شهرها

برتری بادکنک تبلیغاتی

کاربرد بادکنک تبلیغاتی

چاپ بادکنک و کودکان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + سه =