کاربرد چاپ بادکنک تبلیغاتی

بادکنک پدیده است که در زمان کودکی برایمان جذابیت خاصی داشت و همیشه از دیدن آن به شور و شوق میآمدیم . ساعت ها به تنهایی و یا با دوستان مشغول بازی با آن میشدیم . استفاده از بادکنک همیشه برای کودکان جذابیت خاصی داشته است ، جذابیتی که کودکان و حتی بزرگتر هایشان را مانند یک آهنربای قوی به سمت خود جذب میکند .

بادکنک همیشه حامل حس شادی و نشاط میباشد ، تا به حال کسی ندیده در یک مراسم عزاداری از بادکنک استفاده شود ! بادکنک در جشن ، تولد و مهمانی مورد استفاده قرار میگیرد چرا که یک حس خوب و شادی را به دیگران منتقل میکند .

بسیار دیده ایم در افتتاحیه یک فروشگاه بزرگ ، یک همایش ، نمایشگاه ها و … از بادکنک استفاده شود . حس نشاط و انرژی که بادکنک منتقل میکند ، افراد بسیار زیادی را مجذوب خود میکند و طی سال ها به این نتیجه رسیده ایم که استفاده از بادکنک در تبلیغات و جذب مثبت افراد نقش بسزایی دارد .

حال شما هم میتوانید با توجه به صنف خود از بادکنک به نفع تبلیغات خود استفاده کنید . چاپ برند و لوگوی خود به همراه یک شعار تبلیغاتی مواثر روی بادکنک تاثیر این تبلیغات را چندین برابر میکند .شما اگر در بادکنک آرایی ، هدیه دادن از بادکنک خام و بدون چاپ استفاده نمایید ، شاید هیچ گونه تبلیغاتی نکرده باشید و تنها با هزینه باعث زیبا شدن مراسم خود شوید و یا در صورتی که یک بادکنک را بدون چاپ را فقط به عنوان هدیه به کودکی و یا خانواده ای دهید ، هیچ نتیجه گیری از این کار در زمینه کسب و کار خود بدست نیاورید .

ما با چاپ بادکنک تبلیغاتی این خدمات را به شما ارائه میدهیم که با هزینه به نسبت اندک نسبت به سایر تبلیغات ، نتیجه چندین برابری را نسبت به سایر تبلیغات داشته باشید .

چاپ روی بادکنک

چاپ بادکنک تبلیغاتی کاربرد های بسیار متنوعی دارد که به چند مورد کلی تقسیم بندی میشود :

  • هدیه تبلیغاتی
  • بادکنک آرایی (بصورت وسیع و یا چندین مورد محدود )

هدیه تبلیغاتی را اکثر کسب و کارها میتوانند مورد استفاده قرار دهند که در بسیاری از آنها بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و در برخی در زمان های خاص مورد استفاده قرار میگیرند .

کسب و کارهایی که میتوانند از بادکنک های تبلیغاتی بدون محدودیت زمانی استفاده کنند عبارت اند از : اسباب بازی فروشی ها ، شهر بازی ، مهد کودک ، کلیه اصناف در نمایشگاه ها ، مراسم ها ، همایش ها و سمینارها و … .

تمامی کسب و کارها میتوانند از چاپ بادکنک تبلیغاتی در یک مراسم خاص مانند جشن ها ، اعیاد ، افتتاحیه ، برگزاری مسابقات و … استفاده نمایند .

کافه ها ، رستوران ها ، کافی شاپ ها میتوانند در مراسم خاص مانند جشن ، تولد و … از چاپ بادکنک تبلیغاتی به بهترین شکل ممکن بیشترین بازدهی را ببرند و چه از بادکنک آرایی و چه از جنبه هدیه تبلیغاتی به نفع خود استفاده نمایند .

شهربازی و مهدکودک در مراسم مختلف برای ایجاد شور و شوق بیشتر میتوانند از این روش به نفع تبلیغات خود بهره گیرند .

حجم بسیار زیادی از کسب و کارها نیز میتوانند در مراسم افتتاحیه خود و اعیاد از چاپ بادکنک تبلیغاتی استفاده نمایید .

نمایشگاه که مرکز توجه حجم گسترده ای از مردم میباشد و انواع تبلیغات به اشکال مختلف برای جذب بیشتر مردم قرار میگیرد ، چاپ بادکنک تبلیغاتی میتواند بهترین و ارزان ترین هدیه تبلیغاتی باشد .

نیازی به دکوراسیون گران قیمت برای مراسم ، همایش و سمینار خود ندارید زمانی که از بادکنک تبلیغاتی برای دکوراسیون خود استفاده نمایید .

برند خود را به پرواز دربیار

مطالب مهم :

برتری بادکنک تبلیغاتی

بادکنک تبلیغاتی در نمایشگاه

بادکنک و کودکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =