تاثیر چاپ بادکنک تبلیغاتی

چاپ بادکنک یکی از بهترین روش های تبلیغاتی میتواند برای هر صنفی در شرایط مختلف باشد .بادکنک تبلیغاتی نگاه ها را جذب خود میکند ، کودکان و هم سو با آنها خانواده ها را به سوی خود میکشد ، شادی و شوری در افراد مختلف ایجاد میکند و … .  با استفاده از این ویژگی های خاص بادکنک میتوانید به بهترین روش برند خود را به دیگران نشان دهید . نشان دادن برند و تبلیغات در این شرایط یکی از بهترین و مواثرترین نوع تبلیغات میباشد که بازده آن را میتوانید در کمترین زمان مشاهده نمایید .

برای تاثیر جادوی دیده شدن و در ذهن ها ماندن به مثال جالب زیر توجه کنید :

وقتی ما برای خرید محصولی (به عنوان مثال نوشابه) به سوپر مارکت و یا فروشگاهی مراجعه میکنیم با چندین برند مختلف مواجه میشویم . کوکاکولا ، کولا سرد ، فانتا ، رز کولا و …

همین الان لحظه ای فکر کنید و انتخاب کنید تا خود به تاثیر تبلیغاتو ناخودآگاه ذهنی ایمان بیاورید

تاثیر جادویی چاپ بادکنک تبلیغاتی

جادوی بادکنک در جذب افراد 

کدام را انتخاب میکنید ؟ مطمئنا اکثریت  مردم از بین تنوع برند های مختلف که نام بردم بیشتر متوجه ۲ برند کوکاکولا و فانتا میشوند زیرا برندهای شناخته شده و معرفی هستند در حالی که شما شاید هرگز تا بحال نام دو برند کولاسرد و رزکولا (این دو برند ساختگی و صرفا جهت مثال میباشند) را نشنیده باشید . و از بین ۲ برند کوکاکولا و فانتا بیشترین انتخاب ها بی شک برند کوکا کولا میباشد ، چرا که بیشترین میزان تبلیغات (منبع ویکی پدیا ) و شناخته شده ترین برند نوشابه در ذهن مردم میباشد .

خرید بیشتر یعنی سودی سرشار که سوی خریداران روانه شرکت کننده ، پخش کننده و … میشود

این مثال را شاید برخی  به عنوان یک رویا و مقایسه شرکت کوکاکولا را با درآمدهای نجومی میلیارد دلاری با  خود درست ندانند ولی فقط جهت اطلاع عرض کنم که نوشابه کوکاکولا در سال اول تاسیس  تنها ۲۵ عدد نوشابه فروخت ! و با مدیریت صحیح ، تلاش و پشتکار اینک تبدیل به غول صنعت نوشابه شده که در آمد … سالانه را کسب میکند.

چاپ بادکنک تبلیغاتی یکی از برترین نوع تبلیغاتی میتواند باشد که باعث جذب افراد میشود . تبلیغات یعنی جذب افراد ، چاپ برند شما کمک شایانی به این امر مهم میکند که شما بتوانید به بهترین و مفیدترین روش برند خود را در چشم های مردم و بازار هدف خود به نمایش دربیاورید ،

انصار بادکنک با ارائه خدمات چاپی بادکنک هم اینک آماده خدمت به مردم و صاحبان اصناف مختلف میباشد .

آشنایی با خدمات ویژه چاپ انصار بادکنک 

آشنایی بیشتر با چاپ انصار بادکنک 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =