بازه زمانی استفاده از بادکنک های تبلیغاتی

دانستن این مطلب که افراط در تبلیغات در یک بازه زمانی کوتاه باعث دیدگاه منفی و نامناسب در مشتریان و مردم نسبت به صنف ما میشود.بسیار حائز اهمیت است .

اگر در تجارت ، کار ، صنف خود به دنبال یک بازار همیشگی و پایدار میباشید باید بصورت پایدار و همیشگی به تبلیغات به عنوان یک اصل ایمان بیاورید

برای پیشرفت باید محصولات و خدمات خود را نشان دهید ، باید در ذهن ها حکاکی شوید تا بتوانید پیشرفت روز افزون خود را لمس کنید .

هدف از تبلیغات ، نمایش و معرفی محصولات و خدمات به بازار هدف و یادآوری خود در ذهن ها و کسب درآمد بالا و کسب مشتریان بیشتر میباشد .

هدف ما در انصار بادکنک ، تحمیل هزینه و یک تبلیغات موقتی و یک نتیجه گیری لحظه ای در یک بازه زمانی کوتاه نیست . نهایت آمال و آرزوهای ما درآمد هر چه بیشتر شما و جذب مشتریان بیشتر برای شما و افزایش درآمد و پیشرفت در بازار هدف میباشد .

با این مقدمه کوتاه ، پیش زمینه ای از تفکر دقیق و اصولی از زمان و نوع تبلیغات را با چند مثال کوتاه میخواهم خدمتتان بیان کنم .

 

 

مثلا در میان اصناف مختلف ، فست فود و رستوران را در نظر بگیرید .

در بازه ای اقدام به سفارش چاپ چند هزار بادکنک را میدهند  ، برای کودکان ، نوجوانان ، خانواده ها و مشتریان خود به عنوان هدیه و تبلیغات استفاده میکنند . در بازه  زمانی کوتاه مشتریان و درآمد خوبی کسب میکند ، ولی بعد از مدتی پیشرفت مانند روزهای اول نخواهد بود . نکته اساسی در این بازه زمانی است که تبلیغات خود را متوقف کند ، دیدگاه منفی از خود در چشم مشتریان بجا خواهد گذاشت .

افراط و تفریط در تبلیغات یکی از بزرگ ترین چالش هایی میباشد که صاحبان اصناف برای پیشرفت کار با آن مواجه میباشد . افراط در تبلیغات و تبلیغات غیر اصولی باعث ایجاد حباب در بازه زمانی کوتاه میشود که در دراز مدت نتایج معکوسی در پی خواهد داشت ،  تفریط و تبلیغ اندک نیز پیشرفت لاکپشتی را در پی خواهد داشت .

بنابراین شاید بهترین گزینه برای صنف فست فود ، رستوران و اصناف مختلف  در این شرایط  ، تبلیغات همیشگی میباشد .بادکنک برای شاد کردن

بادکنک تبلیغاتی هدیه ای برای شاد کردن

این نکته را دست کم نگیرید که بسیاری از کودکان فقط و فقط بخاطر وجود فضای شاد و گرفتن هدیه بادکنک ، بر خانواده های خود پافشاری میکنند که به رستوران یا فست فود شما بیایند .

برای دریافت یک بازدهی مناسب در بادکنک تبلیغاتی ، توجه به برخی نکات میتواند مفید باشد :

  • به آزمودن تبلیغاتی اهمیت بدهید (توضیحات)
  • کپی برداری از دیگران همیشه جوابگو نیست . پیشرو بودن و با قدرت آغاز کردن کلید در دست گرفتن عمده سهم بازار میباشد
  • بدون داشتن برنامه زمان بندی تبلیغات ، پیشرفت بصورت حباب گونه و ناپایدار میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − ده =