چاپ انواع بادکنک تبلیغاتی

بادکنک تبلیغاتی یکی از جذابترین و در عین حال تاثیرگزارترین نوع تبلیغات میباشد . استفاده از انواع بادکنک تبلیغاتی در مراسمات ، همایشات ، نمایشگاه ها و … در چند سال اخیر بسیار مورد توجه  قرار گرفته است .
بادکنک بدلیل خواص فیزیکی و ذاتی که دارد به صورت خارق العاده ای در چشم ها ظاهر میشود و جلب توجه میکند . هیچکس نمیتواند علاقه بیش از حد کودکان را به بادکنک کتمان کند و سرخوشی و شادی این عزیزان را هنگام دیدن چندین بادکنک در هوا نادیده بگیرید .
همه ما درون خود کودکی داریم که دوست دارد گاه گاهی هر چند کوتاه این بادکنک ها را در دست بگیرد .

چاپ انصار  افتخار دارد با تکیه بر دستگاه های پیشرفته و تجربیات چندین ساله در عرصه چاپ و تبلیغات ، خدمات برتر چاپ انواع بادکنک تبلیغاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد

تبلیغات هوشمندانه

استفاده از بادکنک های تبلیغاتی بصورت هوشمندانه

هدف از تبلیغات ، نمایش و معرفی محصولات و خدمات به بازار هدف و یادآوری خود در ذهن ها و کسب درآمد بالا و کسب مشتریان بیشتر میباشد .
هدف ما در انصار بادکنک ، تحمیل هزینه و یک تبلیغات موقتی و یک نتیجه گیری لحظه ای در یک بازه زمانی کوتاه نیست . نهایت آمال و آرزوهای ما درآمد هر چه بیشتر شما و جذب مشتریان بیبشتر برای شما و افزایش درآمذ و پیشرفت در بازار هدف میباشد .
با این مقدمه کوتاه ، پیش زمینه ای از تفکر دقیق و اصولی از زمان و نوع تبلیغات را با چند مثال کوتاه میخواهم خدمتتان بیان کنم .
مثلا در میان اصناف مختلف ، فست فود و رستوران را در نظر بگیرید .
در بازه ای اقدام به سفارش چاپ چند هزار بادکنک را میدهند  ، برای کودکان ، نوجوانان ، خانواده ها و مشتریان خود به عنوان هدیه و تبلیغات استفاده میکنند . در بازه  زمانی کوتاه مشتریان و درآمد خوبی کسب میکند ، ولی بعد از مدتی پیشرفت مانند روزهای اول نخواهد بود . نکته اساسی در این بازه زمانی است که تبلیغات خود را متوقف کند ، دیدگاه منفی از خود در چشم مشتریان بجا خواهد گذاشت .
افراط و تفریط در تبلیغات یکی از بزرگ ترین چالش هایی میباشد که صاحبان اصناف برای پیشرفت کار با آن مواجه میباشد . افراط در تبلیغات و تبلیغات غیر اصولی باعث ایجاد حباب در بازه زمانی کوتاه میشود که در دراز مدت نتایج معکوسی در پی خواهد داشت ،  تفریط و تبلیغ اندک نیز پیشرفت لاکپشتی را در پی خواهد داشت .
بنابراین شاید بهترین گزینه برای صنف فست فود و رستوران در این شرایط  ، تبلیغات همیشگی میباشد . این نکته را دست کم نگیرید که بسیاری از کودکان فقط و فقط بخاطر وجود فضای شاد و گرفتن هدیه بادکنک ، بر خانواده های خود پافشاری میکنند که به رستوران یا فست فود شما بیایند .

برای دریافت یک بازدهی مناسب در بادکنک تبلیغاتی ، توجه به برخی نکات میتواند مفید باشد :
– به آزمودن تبلیغاتی اهمیت بدهید (توضیحات)
– کپی برداری از دیگران همیشه جوابگو نیست . پیشرو بودن و با قدرت آغاز کردن کلید در دست گرفتن عمده سهم بازار میباشد
– بدون داشتن برنامه زمان بندی تبلیغات ، پیشرفت بصورت حباب گونه و ناپایدار میباشد.

 

 

آشنایی با خدمات ویژه چاپ بادکنک تبلیغاتی 

نکاتی در مورد بازدهی هرچه بیشتر استفاده از بادکنک تبلیغاتی

اصول طراحی جذاب بروی بادکنک تبلیغاتی